Неділя, 17 вересня 2023 20:28

ChatGPT для вчителів

Як використовувати ШІ в класі: Curipod, Canva, Deep Nostalgia, Murf.ai, Synthesia https://educationpakhomova.blogspot.com/2023/03/curipod-canva-deep-nostalgia-murfai.html?fbclid=IwAR3q2AYwaUWCy5tTRYnm_0-83t-w8XoRs6Xgha8G0azJFy1CCliPjDAWX3A  Пропонуємо короткий посібник із використання ChatGPT для вчителів. Він навчить вас інтегрувати ChatGPT у викладання та максимально використовувати його можливості. Автор посібника — Ендрю Герфт, радник з навчальних програм Департаменту освіти Сіднею. Студія онлайн-освіти EdEra переклала ґайд та адаптувала його до українських реалій: https://educationpakhomova.blogspot.com/2023/05/chatgpt_27.html?fbclid=IwAR19w7bua2YApeiD7O_qa0GrYBxnSFh9fJA5ghVDyae499wZaEDaWhjcHH8    
Deepai – ШІ для творчості на уроках. DeepAI пропонує набір інструментів, що генерує картинки за текстовими запитами, має у безоплатній версії 11 стилів(реєстрація не потрібна)  Paintbytext –  чат «Картина за текстом». Редагуйте свої фотографії та створюйте матеріали для презентацій за письмовими інструкціями за допомогою ШІ (реєстрація не потрібна)  Bedtimestory – ШІ для створення історій, що читаються дітям перед сном. Створіть історію про учнів чи свою дитину, уточніть жанр і зазначте художній стиль.  Talk to Books – нейромережа, яка  відповідає на запитання цитатами з книг. Вона вміє обробляти абстрактні питання, наприклад, «Що є сенсом життя?» або «Що означає бути людиною?». Поки не розпізнає питання українською мовою, але можна застосовувати…
http://barna-consult.com/navchalno-metodychni-posibnyky-dlya-pedagogichnyh-pratsivnykiv/?fbclid=IwAR3fAZWm-yV6ASDyyBiorb9bVHoa-NlZxcHYgcreUgMcYGyXesMe1vpcw7c Дистанційне навчання Організація дистанційного навчання у школі: методичні рекомендації/ МОн України, 2020 Завантажити Дистанційні технології в освіті: збірник науково-методичних рекомендації щодо організації виховання, навчання та розвитку учасників освітнього процесу під час карантину / під ред. Ю. О. Бурцевої, Д. В. Малєєва. – Краматорськ : Відділ інформаційно-видавничої діяльності, 2020. – 95 с. – Електрон. аналог друк. вид. Завантажити Дистанційне навчання в умовах карантину: досвід та перспективи. Аналітико-методичні матеріали / кол. автор. ; за заг. ред. О.М.Топузова ; укл. М.В.Головко. Київ : Педагогічна думка, 2021. – 192 с. Завантажити Організація освітнього процесу із застосуванням технологій дистанційного навчання (з досвіду роботи педагогів Кіровоградської області)…
Середа, 29 червня 2022 15:04

Корисні онлайн-інструменти

Чудова підбірка онлайн-інструментів на всі випадки життя тут: http://surl.li/chwjt https://osvitanova.com.ua/posts/3815-korysni-servisy-dlia-stvorennia-prezentatsii https://osvitanova.com.ua/posts/3377-5-prohram-dlia-stvorennia-videoprezentatsii https://osvitanova.com.ua/posts/4181-12-interaktyvnykh-onlain-doshok-dlia-dystantsiinoho-navchannia-ta-spilnoi-roboty Організація дистанційного навчання  Хмарні сховища Віртуальні класні кімнати Організація навчальних платформ Інтерактивні аркуші, плакати, дошки, електронні книги Інтерактивні аркуші та електронні книги Інтерактивні плакати Віртуальні дошки Інструменти для роботи з відеоконтентом Ресурси для створення та запису відео Відеоредактори Інструменти для створення та обробки аудіо Інструменти для проведення відеоконференцій, вебінарів Створення інтерактивного відео Онлайн-інструменти для візуалізації даних Хмара слів Карта знань Онлайн-пазли Презентації Скрайбінг Інфографіка Платформи графічного дизайну Сервіси для створення коміксів Ребуси Онлайн-кросворди Стрічки часу Сервіси для створення мемів Безкоштовні зображення Сервіси для створення тестів та опитування. Онлайн вправи…
Який алгоритм оформлення й надання результатів оцінювання учнів, які тимчасово навчаються за межами території обслуговування закладу загальної середньої освіти, до якого дитина зарахована? Як організувати освітній процес в умовах війни Як організувати викладання навчальних предметів в умовах воєнного стану Як вчителю організувати свою роботу під час війни Як здійснювати оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах війни Як організувати роботу педагогічних працівників, які вимушено виїхали за кордон в умовах воєнного стану Як організувати роботу з учнями та їх психологічну підтримку в умовах війни Освітні дистанційні платформи для учнів і вчителів Державні гарантії учасникам освітнього процесу в умовах воєнного стану Питання акредитації…
https://teach-hub.com/naykrashchi-tsyfrovi-instrumenty-dlia-onlaynovoi-vzaiemodii-z-uchniamy/?fbclid=IwAR1yW0nA5S55dtS7L7ulsHlcYM5MWZxlLi27mvb8eomYZM4WYaNHUnxdyL0 Онлайнове навчання стало невід’ємною частиною сучасної освіти й впроваджується як під час карантинів, так і при змішаному навчанні. Сьогодні існує безліч варіантів у вигляді додатків, програмного забезпечення та програм, але, безумовно, не всі вони однакові та мають специфічні функції та інструменти взаємодії. Розглянемо найбільш популярні та дієві з них. Class Dojo Class Dojo app – це інструмент для вчителів початкової школи, за допомогою якого вони можуть протягом дня ділитися з батьками важливою інформацією, фотографіями та оновленнями у групових налаштуваннях або приватних бесідах. Quizlet Quizlet – це інструмент, який дозволяє дітям дізнаватися інформацію різними способами. Від карток до кількох питань і навіть ігор…
Субота, 16 січня 2021 08:35

Поповнюємо онлайн-арсенал

9 прийомів візуалізації для використання на уроці 9 онлайн-інструментів для організації цікавих практичних робіт зі школярами «Ребуси №1»: генератор ребусів «Ребуси №1» – українськомовна онлайн-платформа, за допомогою якої можна створювати власні ребуси чи розгадувати наявні на сайті. Jigsawplanet: створення онлайн-пазлів Jigsawplanet – безкоштовний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна створювати власні пазли або збирати пазли-головоломки, вже створені кимось із користувачів, та ділитися ними у соціальних мережах чи вбудовувати у власний сайт. Imgonline: обробка світлин та створення мотиваторів Іmgonline – безкоштовний онлайн-сервіс для комплексної обробки світлин із додаванням різноманітних спецефектів.  Word It Out: створення хмар слів Word It Out – зручний у використанні англомовний онлайн-сервіс, за…
Вівторок, 24 листопада 2020 08:31

ПЛАТФОРМИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТЕСТІВ ОНЛАЙН

Classtime – один з найкращих інструментів для створення тестів та інтерактивних вправ, який дозволяє не лише генерувати власні завдання, але й скористатися базами готових тестів (наприклад, тести до ЗНО всіх років), попередньо відредагувавши їх. Наочна аналітика роботи учнів суттєво економить час на перевірці робіт. Onlinetestpad – потужний інструмент для створення  інтерактивних вправ і тестів, що містить готові вправи у відкритому доступі для всіх охочих. Naurok – потужна платформа для обміну корисною інформацією учительської спільноти, яка надає можливості для створення та публікації власних тестів та контрольних робіт. Є зручний пошук за темами. Vseosvita має розділ, що дозволяє користувачам у будь-який зручний час створювати власні тести,…
Сторінка 1 із 2