Вівторок, 04 січня 2022 16:04

Цифрові інструменти для онлайнової взаємодії

https://teach-hub.com/naykrashchi-tsyfrovi-instrumenty-dlia-onlaynovoi-vzaiemodii-z-uchniamy/?fbclid=IwAR1yW0nA5S55dtS7L7ulsHlcYM5MWZxlLi27mvb8eomYZM4WYaNHUnxdyL0

Онлайнове навчання стало невід’ємною частиною сучасної освіти й впроваджується як під час карантинів, так і при змішаному навчанні. Сьогодні існує безліч варіантів у вигляді додатків, програмного забезпечення та програм, але, безумовно, не всі вони однакові та мають специфічні функції та інструменти взаємодії. Розглянемо найбільш популярні та дієві з них.

Class Dojo

Class Dojo app – це інструмент для вчителів початкової школи, за допомогою якого вони можуть протягом дня ділитися з батьками важливою інформацією, фотографіями та оновленнями у групових налаштуваннях або приватних бесідах.

Quizlet

Quizlet – це інструмент, який дозволяє дітям дізнаватися інформацію різними способами. Від карток до кількох питань і навіть ігор на запам’ятовування, що робить його одним із найкращих інструментів цифрової освіти для вчителів, які можуть викладати онлайн.

Storybird

Storybird – чудове місце для дітей, коли вони готуються написати есе, звіт або розповідь. Він містить підказки, вікторини та поради від експертів, які допоможуть будь-кому навчитися писати і навіть стати опублікованим автором.

Ed Puzzles

Ed Puzzle – це віртуальна платформа, на якій урок викладається за допомогою навчального відео, а через кілька хвилин відео зупиняється та задається кілька питань. Це відмінний спосіб провести урок онлайн та переконатися, що діти уважно працюють, залишаються зосередженими та засвоюють матеріал.

Brainpop

Brainpop використовує набір вікторин та інших форм тестування, які охоплюють широкий спектр предметів для школярів, включаючи природничі науки, математику і т.д. Ці предмети викладаються за допомогою сотень короткометражних анімаційних відеороликів, які ідеально підходять для того, щоб діти були зосереджені.

Socrative

Socrative – це цифрова платформа, яка надає вчителям цілу низку інструментів для взаємодії з учнями та вивчення їх успішності, задаючи набори питань, вікторин та інший корисний контент, що стосується певної теми, а потім даючи миттєві відповіді.

Story Jumper

StoryJumper – це інтерактивний інструмент, який можна використовувати у будь-якому класі, що дозволяє вчителям швидко створювати історії з певних предметів та областей цього предмета за участю класу.

Очевидно, що це далеко не повний список інструментів онлайнової взаємодії з учнями й ми по них розповідатимемо далі. А які з них використовуєте ви?

Прочитано 228 разів