Четвер, 25 лютого 2021 22:37

150-річчю від дня народження Лесі Українки присвячується

25 лютого - 150 річниця з дня народження нашої славетної співвітчизниці Лесі Українки.

Учні шкіл  міста Тернополя долучилися до міжнародного онлайн-флешмобу #GlobalLesyaUkrainka2021, присвяченого 150-річному ювілею видатної поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).Мета флешмобу – вшанувати Велику Українку, показавши пам’ятні місця її перебування у різних куточках світу.

Крім того, тернопільські школярі репрезентували свої відеороботи на Всеукраїнському конкурсі "Змагаймось за нове життя!". Мета конкурсу:  відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, популяризації спадщини великої української поетеси, долучення молодого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю; розвитку творчих здібностей учнів та студентів, виховання в молодого покоління патріотизму, національної гідності й особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини. 

Низку заходів проведено безпосередньо у закладах

ТУГ
Гучним і непереможним акордом величі слова Лесі Украінки пролунав літературно-музичний вебфестиваль , народжений учнями 6(10)-А класу і креативною Балабан Галиною Михайлівною.
ТСШ№3
Учні 3-В класу підготували свято, щоб вшанувати пам‘ять Лесі Українки. Цікаві факти з життя, Лесині вірші та пісні, ну і звісно, неперевершена казка-п‘єса «Біда навчить» - ось чим порадували ми наших вдячних глядачів-третьокласників! І вкотре довели, що Леся, як і її Мавка, Жива і буде вічно Жити!
ТСШ№7
Учні 5-А класу створили в ТСШ №7 святкову атмосферу, подарували вишукане поетичне слово і віру в те, що "настане весела весна".
ТЗОШ№13
Школярі й учителі провели свято "Леся Українка в дитячих серцях".
ТЗОШ№14
Урок в 2- Б класі до 150 річниці від дня народження Лесі Українки «Я буду вічно жити"..
Учні 7-Б класу вшанували пам'ять видатної української письменниці на шкільному літературно-мистецькому дійстві.
ЗОШ№16
Сьогодні у школі відчувалося свято. Всі заходи були про велич і силу визначної дочки українського народу: квести, співанки, вікторини.
ТСШ№17
Учні й учителі провели грандіозне загальношкільне свято.
ТЗОШ№18
Учні старших класів підготували дійство "Я перли Лесині в віночок уплету..."
ТЛ№21
Літературні читання « В її імені фарби України» ,присвячені 150 річниці від дня народження Лесі Українки.
 Разом з учнями 9-А класу провели урок-семінар"Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!", присвячений Лесі Українці. Подивилися на неї по - новому, заглянули у таїну її життя і творчості 
ТЗОШ№27
До 150- річчя з дня народження Дочки Прометея десятикласники зібралися на засідання літературної вітальні " Я в серці маю те, що не вмирає!" . За філіжанками чаю слухали теплі історії з життя Лесі Українки, смакували деталі особистого життя поетеси, насолоджувалися поезією в прозі " Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами", проаналізували мотиваційні цитати чи не найсильнішої духом жінки.
 
 
Прочитано 225 разів