Вівторок, 09 листопада 2021 16:55

Свято української писемності та мови

9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови учні та педагоги закладів освіти міста долучилися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 

ТКГ
Мандрівка лабіринтами рідного слова, 4-А початковий клас( вчитель М.Лайбіда)
 
ТСШ №3
Доля рідної української мови залежить від нас, від нашого розуміння сили слова, від бажання знати усі його відтінки, від поваги до багатющого досвіду нашого народу, його мудрості, дотепності, від уміння цінувати красу образних висловів. Стараємося, учимося, набираємося досвіду!
 
 
ТНВК№2  Інтелектуальний захід до Дня української писемності та мови "Віночок української мови" у 5 А 2 класі
 
ТСШ№7
Учні ТСШ 7 долучилися до святкування та взяли участь у вікторинах, інформаційних хвилинах, флешмобі, у написанні радіодиктанту...
 
ТЗОШ№8
 Учні ТЗОШN 8 долучилися до XXI Радіодиктанту національної єдності! #радіодиктант2021
 
ТЗОШ№10
Учні вечірньої форми навчання взяли участь у мовному конкурсі "Чиє зверху ?"
 
ТНВК ШПЙС
09 листопада, в День української писемності, з ініціативи голови сектору преси та інформації Остап Смітюх для учнів 5-7 класів було проведено квест. Школярі виконували креативні завдання, фотографували їх та надсилали організаторам у створену групу у Вайбері. За результатами правильно виконаних вправ та часом їх виконання перемогу здобули: 7-Б клас (І місце), 7-А клас (ІІ місце) та 6-Б клас (ІІІ місце).Варто зазначити, що інших учасників від перемоги відділяли всього лиш 1-2 бали. Вітаємо усіх знавців та любителів української мови.
Третьокласники разом із класним керівником Наталія Ференц цікаво, пізнавально, активно та весело провели урок до Дня української писемності та мови.Шануймо, прославляймо та популяризуймо українську мову!
 
ТЗОШ№14
Учні 5-их класів- активні учасники шкільного 22 Міжнародного конкурсу з української мови їм.Петра Яцика, який традиційно проводиться 9 листопада у День писемності та мови.
6-Б --чудовий клас,вчить уроки повсякчас.Всі сьогодні нарядились й рідним словом веселились.Мали ми завдань багато в це прекрасне наше свято Вікторини,ігри грали-Рідну мову вшанували!!!
 
ТНВК№21
Щороку 9 листопада в Україні святкують День української писемності та мови. Цього дня відбувається щорічний флешмоб - Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Вчителі та учнів Тернопільського ліцею 21- спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети долучилися до акції, що об'єднує українців по всьому світу навколо української мови.
 
ТЗОШ№22
5-А клас відзначив День української писемності та мови.
 
 
 
 
 
 
ТЗОШ№25
Радіодиктант національної єдності, цікаві уроки, візуалізовані завдання, колажі, творчі проєкти...Це День української писемності та мови в ТЗОШ 25.Неповторна, мелодійна та співуча.Пишаймося красою та багатством української мови.Адже мова- безцінний скарб народу.
 
ЦТДЮ
У День української писемності та мови педагоги Центру творчості дітей та юнацтва взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.
Прочитано 100 разів