Четвер, 10 листопада 2022 14:58

Святкуємо День української мови й писемності

 9 листопада учні і вчителі тернопільських шкіл №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15,16 , 17,18, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29 долучилися до найбільшого флешмобу з популяризації української мови – написання радіодиктанту національної єдності (автор тексту – письменниця та режисерка Ірина Цілик, читала диктант – народна артистка театру та кіно, Герой України Ада Роговцева).  
 
 Учнівський та учительський колектив ТЗОШ 18 з нагоди Дня української писемності та мови організував загальношкільний арт - моб " Плекаймо мову!" Вихованці закладу декламували вірші про мову відомих письменників, поширювати крилаті вислови видатних постатей.
 
9 листопада з нагоди 150-річчя Богдана Лепкого ТЗОШ№14 відбулась літературно-мистецька композиція «Казка мого життя».
 
 
Бібліотечна година - екскурс у минуле у 5-Б класі "Мова - коштовний скарб народу" (вч.Кучерук С.П., школа №21).
 
"Ой, шануйте, поважайте ріднесеньку мову, і навчайтесь розмовляти своїм рідним словом". Ці слова Сидора Воробкевича стали гаслом, під яким пройшов День української писемності та мови у ТЗОШ№23. Школярі із задоволенням розгадували загадки та ребуси, грали у різні мовні ігри, створювали листівки і взяли участь у вікторині знавців рідної мови.
 
У Галицькому коледжі відзначили День украї́нської писе́мності та мо́ви , вшанували пам'ять Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Також студенти , учні та викладачі взяли участь у спільному написанні диктанту національної єдності .
Прочитано 59 разів