01.06.2022р. у змішаному форматі (у ТНПУ ім. В.Гнатюка та на платформі "Зум") відбулося засідання відкритої дискусійної платформи " Словесники".
Організатори :
- кафедра української мови та методики її навчання ТНПУ ім. В.Гнатюка,
- ТКМЦНОІМ.
Учасники:
- учителі української мови й літератури ЗЗСО міста Тернополя,
- професорсько-викладацький склад філологічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка.
Доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира ГнатюкаТетяна Вільчинська привітала учасників і учасниць заходу, наголосила на актуальності заявлених тем, висловила впевненість у необхідності подальшої співпраці.
Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Наталія Грицак розповіла про інноваційні технології аналізу художнього тексту на уроках української словесності (презентація у вкладеннях).
Кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічногоуніверситету імені Володимира Гнатюка Ольга Петришина і асистент кафедри, кандидат філологічних наук, консультанат ТКМЦНОІМ Леся Гапон провели мінітренінг "Створення робочих навчальних програм мовно-літературної галузі в закладах вищої та загальної середньої освіти" (презентація у вкладеннях).
Багатющими матеріалами з теорії і практики впровадження медіаграмотності на уроках української мови й літератури поділилася експерт програми "Вивчай та розрізняй", учитель-методист, учитель української мови й літератури Української гімназії імені Івана Франка Галина Балабан. Матеріали виступу тут:
- https://www.canva.com/design/DAFCMS2s0wc/K_O5qHirdFeSOSeT0kXnyQ/view?utm_content=DAFCMS2s0wc&utm_campaign=share_your_design&utm_medium=link&utm_source=shareyourdesignpanel
- https://uk.padlet.com/rozalilia43/pz8jl4sc8q8vugmc
Щиро вдячні спікерам і учасникам!