Середа, 21 грудня 2022 16:49

Про всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”

Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я — журналіст!»  для учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, учнів і студентів професійно-технічних навчальних закладів та закладів передфахової вищої освіт проводиться за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації, Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА та Національного університету «Острозька академія». Його засновник — секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв. Учасники конкурсу надсилають твори, фото і відео на теми, які щороку визначають організатори. Участь у конкурсі безкоштовна. Нагородження переможців традиційно відбувається в Національній спілці журналістів України. 

Творчі роботи з теми «Розповідаю світові про незламність українців» приймаються у трьох номінаціях:

  • - стаття (текстова робота, написана прозою);
  • - фоторобота (фотографія або серія фотографій із обов’язковою супровідною інформацією про зміст фото — не більше 10 одиниць);
  • -  відеоробота (відео тривалістю не довше 10 хвилин).

Учасники Конкурсу повинні надіслати власну творчу роботу (в одній із номінацій або, за бажанням, у кількох або усіх номінаціях) обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 (для статті), не більше 10 фотографій (для фотороботи) або тривалістю не більше 10 хвилин (для відеороботи).

Учасники можуть розкривати конкурсну тему, розповідаючи про незламність захисників України на фронті, а можуть висвітлити його на прикладах волонтерської діяльності, роботи вчителів, медиків, енергетиків, журналістів, підприємців, усіх, хто своєю самовідданою працею, своєю незламністю зміцнює Україну в умовах протистояння російській військовій агресії, робить внесок у нашу майбутню перемогу.

Робота може бути підготовлена в будь-якому жанрі, який обере учень — твір-роздум, інтерв’ю, портрет, репортаж тощо. Поетичні твори до розгляду не приймаються.

Текстові роботи надсилаються у форматі .doc або .rtf. Окремих вимог щодо типу та розміру шрифтів, використання засобів форматування тексту, кількості друкованих символів у текстових роботах немає.

Терміни проведення Конкурсу: початок прийому робіт – 1 грудня 2022 року, закінчення прийому – 1 березня 2023 року, робота журі — з 1 березня до 1 квітня 2023 року, оголошення та нагородження переможців – до 1 травня 2023 року.

Контактна особа від організаторів Конкурсу з питань прийому робіт: Голубєв Віталій Юрійович, засновник і керівник конкурсу, моб. тел. (050) 339-39-85, (098) 500-47-60, viber (098) 500-47-60, e-mail (адреса електронної пошти): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., адреса сторінки у Facebook: facebook.com/golubev2305.

Прочитано 428 разів