Згідно з листом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 04-25/3481-99 від 28.11.2019 «Про проведення ІІІ етапу XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», повідомляємо, що 15 грудня 2019 року в Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 (вул. Чубинського, 3) проводитиметься ІІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Реєстрація (у фойє), урочисте відкриття – о 9.00 (в актовому залі); початок виконання конкурсних робіт – о 10.00; організаційне засідання членів оргкомітету – о 8.30; членів журі – о 12.00.
Учні - часники ІІІ (обласного) етапу ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
1 | Дзюбан Анастасія Андріївна | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 3клас |
2 | Матвіїв Софія Олегівна |
Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки |
4клас |
3 | Ковальчук Богдан Олександрович | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 | 5клас |
4 | Гач Катерина Володимирівна | Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка | 6клас |
5 | Василишин Богдана Василівна | Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка | 7клас |
6 | Ляска Анастасія Вадимівна |
Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
8клас |
7 | Бугера Ірина Олександрівна |
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького |
9клас |
9 | Лукащук Василь Васильович | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 11клас |
ЧЛЕНИ ОРГКОМІТЕТУ | |
Дмитрусь Олена Генріхівна | заступник директора Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 23 |
Дулиш Людмила Василівна | учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 23 |
Коцяба Віра Юріївна | учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 23 |
Кордуба Наталія Ярославівна | учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням економіки |
Левицька Тетяна Миколаївна |
учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов |
Луканюк Марія Степанівна | учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Марчук Ольга Михайлівна | учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11 |
Мохорук Степан Михайлович | директор Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №23 |
Ножак Людмила Вікторівна | учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного |
Простакова Наталя Михайлівна | учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею |
Пилипишин Ганна Іванівна | учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 23 |
Рачинська Галина Степанівна | учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука» |
Скурська Галина Михайлівна | учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 |
Стецик Наталя Петрівна | учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Форманюк Зоряна Ярославівна | учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії |
Чирська Наталія Петрівна | учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка |
ЧЛЕНИ ЖУРІ | |
Грабовська Олександра Миколаївна | учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка |
Заброцька Світлана Георгіївна | учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови |
Злепко Галина Миколаївна | учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Кунцьо Надія Степанівна | учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею |
Муляр Тамара Василівна | учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2» |
Сватенко Вікторія Володимирівна | учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 |
Стасіна Надія Миколаївна | учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 |