Понеділок, 23 листопада 2020 13:38

Про проведення XХI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2020-2021 н.р.

ІІ етап (міський) XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс) для 8–11 класів вавідбудеться 26 листопада 2020 року в ТЗОШ№26.

Звіти про проведення І етапу Конкурсу, заявки на участь команд у ІІ етапі Конкурсу надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 26 листопада, паперові варіанти принести 26 листопада в ТЗОШ№26.

Членам оргкомітету слід прибути 26 листопада 2020 року в ТЗОШ№26 о 8.00, учасникам і учасницям конкурсу – о 8.30, членам журі – о 13.30.

Усім слід мати індивідуальні захисні маски, санітайзери.

Діти повинні мати з собою зошит в лінійку (перший аркуш – із штампом школи), ручки із синім стержнем, прості олівці, лінійки.

У ІІ етапі Конкурсу беруть участь учні 8–11 класів – по одному представникові від паралелі.

 Виконання завдань на міському етапі триватиме: для 8 класів – 2 астрономічні години; для учнів 9–11 класів навчальних закладів – 3 астрономічні години.

Переможців ІІ етапу Конкурсу нагороджують дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня встановленого зразка з орієнтовним розподілом дипломів за ступенями у співвідношенні 1 : 1 : 1.

ІІІ(обласний) етап Конкурсу відбудеться 18 грудня 2020 року в Тернопільському НВК «Школа-економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич.

Склад оргкомітету II етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Гапон Леся Олексіївна Викладач ТКМЦНОІМ, PhD, голова оргкомітету
Члени оргкомітету
Нірода Галина Михайлівна Директор ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного
Дем'янчук Ірина

Заступник директора ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного

Кавецька Наталія Павлівна

Заступник директора ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного

Коцюруба Ірина Володимирівна Учитель УМЛ ТСШ№3
Данилків Наталія Вікторівна Учитель УМЛ ТНВК№6 ім. Н.Яремчука
Кавецька Світлана Петрівна Учитель УМЛ ТЗОШ№11
Макогін Катерина Володимирівна Учитель УМЛ ТНВК№6 ім. Н. Яремчука
Копко Валентина Анатоліївна Учитель УМЛ ТЗОШ№4
Луценко Алла Вікторівна Учитель УМЛ ТЗОШ№11
Синьовська Марія Василівна Учитель УМЛ ТЗОШ№16 ім. В. Левицького
Іордан Леся Степанівна Учитель УМЛ ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного

Склад журі II етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

Вербовецька Оксана Степанівна Викладач ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат філологічних наук, доцент, голова журі (за згодою)
Члени журі
8–11 класи

Балабан Галина Михайлівна

Учитель УМЛ ТУГ ім. І.Франка

Зуляк Галина Ярославівна

Учитель УМЛ ТУГ ім. І.Франка

Гунтик Ольга Василівна

Учитель УМЛ ТСШ№3

Климко Оксана Орестівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№4

Глотова Катерина Петрівна

Учитель УМЛ ТНВК№9 Ім. І. Блажкевич

Кадило Людмила Богданівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№10

Марчук Ольга Михайлівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№11

Фурман Ганна Ярославівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№13

Мричко Галина Олександрівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№14 ім. Б. Лепкого

Цідило Ольга Григорівна

Учитель УМЛ ТНВК№15

Тендицька Олена Євгенівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№16 ім. В. Левицького

Ходякова Тетяна Іванівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№19

Сеник Любов Василівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№22

Загребельна Наталія Володимирівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№24

Бей Галина Григорівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного

Сава Ірина Богданівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№27 ім. В. Гурняка

 Список педагогів ЗЗСО Тернополя , які беруть участь у проведенні  ІІІ етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

  Члени оргкомітету  
  Рибак Григорій Володимирович директор Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Бармак Олена Ярославівна заcтупник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Марчук Ольга Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради  
  Коцяба Віра Юріївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23 Тернопільської міської ради  
  Кордуба Наталія Ярославівна Тернопільська початкова школа «Ерудит» Тернопільської міської ради  
  Левицька Тетяна Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи               І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради  
  Човніцька Ірина Євгенівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Лучко Олександра Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Ножак Людмила Вікторівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради  
  Простакова Наталя Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею  
  Пилипишин Ганна Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради  
  Рачинська Галина Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»  
  Скурська Галина Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8  
  Похила Лілія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи               І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради  
  Форманюк Зоряна Ярославівна учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради  
  Чирська Наталія Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії             ім. І.Франка Тернопільської міської ради  
  Члени журі  
Лисевич Любов Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23 Тернопільської міської ради  
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії             імені Івана Франка  
Заброцька Світлана Георгіївна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови  
Злепко Галина Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи             І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов  
Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею  
Мужилівська Ольга Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи            І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов  
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»  
Савінцева Людмила Василівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького  
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради  
Стасіна Надія Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради  
       

 

 

 

Прочитано 974 разів