Неділя, 14 листопада 2021 16:46

Про проведення в місті у 2021/2022 навчальному році XXІІ Міжнародногоконкурсу з української мови імені Петра Яцика

Наказ від 08.11.2021 р. №371

 

На виконання Указів Президента України від 09.11.2007№1078 „Про Міжнародний конкурс з української мови iмені ПетраЯцика”, від 28.11.2007 № 1155 „Про деякі заходи щодо піднесення poлi української мови”, відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови iмені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерстваосвіти i науки Українивід13.03.2008 № 168 (далі–Положення), листа Міністерства освіти і науки України від11.10.2021№1/9-535, наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 05.11.2021 № 202/01-07,з метою сприянняутвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури i традицій українськогонароду

НАКАЗУЮ:

  1. Провести у 2021/2022 навчальному році І і ІІ етапи XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурсу) з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у такі терміни:
    1. 1. І етап (шкільний) XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс) – до 20 листопада 2021 року в закладах загальної середньої освіти.
    2. 2. ІІ етап (міський) XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для 3–11 класів – 27 листопада 2021 року у ТСШ№7 (для 5-11 класів) і ТНВК «Школа-колегіум» (для 3-4 класів) – з дотриманням вимог стосовно забезпечення соціальної дистанції між учасниками Конкурсу, обов’язкової наявності у всіх учасників Конкурсу захисних масок, особистих санітайзерів, проведення температурного скринінгу.

2. Затвердити:

2.1. Склад оргкомітету міського етапу Конкурсу (додаток 1).

2.2. Склад журі міського етапу Конкурсу (додаток 2).

2.3. Склад апеляційної комісії міського етапу Конкурсу (додаток 3).

3. Директорам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Звіти про проведення І етапу Конкурсу (додаток 4), заявки на участь команд у ІІ етапі Конкурсу (додаток 5) надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 26 листопада, паперові варіанти з печаткою та підписом директора принести 27 листопада в ТСШ№7.

3.2. Забезпечити участь членів оргкомітету, журі та учнів-переможців шкільних етапів Конкурсу (по одному представнику від паралелі 3 – 11 класів, за згоди батьків) у міському етапі Конкурсу 27 листопада 2021 року, урахувавши, що:

  • членам оргкомітету, які організовують роботу з учнями 3–4 класів, слід прибути  о 8.00 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • членам оргкомітету, які організовують роботу з учнями 5–11 класів, слід прибути о 8.00 у ТСШ№7;
  • учням 3–4 класів, які беруть участь у конкурсі, слід прибути о 8.45 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • учням 5–11 класів, які беруть участь у конкурсі, слід прибути о 8.45 у ТСШ№7;
  • членам журі, які перевіряють роботи 3–4 класів, слід прибути о 10.30 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • членам журі, які перевіряють роботи 5–11 класів, слід прибути о 13.30 у ТСШ№7;
  • усім необхідно мати індивідуальні захисні маски, санітайзери;
  • кожен учень-учасник приносить на Конкурс: зошит у лінійку (перший аркуш – із штампом школи, інші аркуші – без штампу школи), ручки із синім стержнем, прості олівці, лінійки.

4. Взяти до уваги:

4.1. У ІІ етапі Конкурсу беруть участь учні 3–11 класів – по одному представникові від паралелі.

4.2. Виконання завдань на міському етапі триватиме: для учнів 3–4 класів – 1 астрономічна година; для учнів 5–8 класів – 2 астрономічні години; для учнів 9–11 класів– 3 астрономічні години.

4.3. Переможців ІІ етапу Конкурсу нагороджують дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня встановленого зразка з орієнтовним розподілом дипломів за ступенями у співвідношенні 1 : 1 : 1.

4.4. ІІІ(обласний) етап Конкурсу відбудеться 11 грудня 2021 року в Тернопільському НВК «Школа-економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич (додаток 6).

5. Директору Тернопільського НВК «Школа-колегіум» Гуцал М.Б. і директрору ТСШ№7 Костюк Г.М. здійснити підготовку приміщень і території школи, забезпечити дотримання правил техніки безпеки, охорони праці, збереження життя і здоров’я учасників під час проведення міського етапу Конкурсу.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

     В.о. начальника управління                                                             Ірина СУМ

Леся ГАПОН , 0678780646,

Надія ГОРДІЮК, 0979732973

Додаток 1

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Склад оргкомітету

II етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

       Гапон Леся Олексіївна кандидат філологічних наук, консультант ТКМЦНОІМ, голова оргкомітету
       Гордіюк Надія Мирославівна консультант ТКМЦНОІМ, співголова оргкомітету
Члени оргкомітету, які організовують роботу з учнями 3-4 класів
  1. Гуцал Марія Богданівна
директор Тернопільського НВК «Школа-колегіум»
  1. Даценко Леся Іванівна
заступник директора ТНВК «Школа-колегіум»
  1. Оленюк Вікторія Ігорівна
учитель початкових класів ТНВК ШПЛ № 2
  1. Залипецька Оксана Степанівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 4
  1. Василько Галина Мечиславівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 10
  1. Пятничка Ірина Володимирівна
учитель початкових класів ТНВК ШПЙС
  1. Гальчишин Олексадра Михайлівна
учитель початкових класів ТНВК ШПЙС
  1. Теслюк Наталія Зіновіївна
учитель початкових класів ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого
  1. Філоненко Марія Євгенівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 18
  1. Пиндюра Ольга Володимирівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 23
  1. Зальвовська Ірина Богданівна
учитель початкових класів ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного
  1. Корначевська Людмила Василівна
учитель початкових класів ТПШ «Ерудит»
  1. Зелінська Марія Іванівна
учитель початкових класів ТПШ № 1
  1. Явна Світлана Василівна
учитель початкових класів ТПШ № 5
Члени оргкомітету , які організовують роботу з учнями 5-11 класів
  1. Костюк Галина Миколаївна
директор ТСШ№7
  1. Козак Ольга Богданівна
заступник директора ТСШ№7
  1. Божаківська Мирослава Олександрівна
учитель української мови та літератури ТКГ
  1. Коцюруба Ірина Володимирівна
учитель української мови та літератури ТСШ№3
  1. Копко Валентина Анатоліївна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№4
  1. Дворецька Наталія Іванівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№4
  1. Макогін Катерина Василівна

учитель української мови та літератури ТНВК№6

ім. Н. Яремчука

  1. Южин Наталія Іванівна

учитель української мови та літератури ТНВК№9

ім. І.Блажкевич

  1. Кавецька Світлана Петрівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№11
  1. Луценко Алла Вікторівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№11
  1. Антонюк Наталія Антонівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 13
  1. Січкарик Ірина Олегівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 13
  1. Пенкальська Руслана Василівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№14
  1. Ковальчук Леся Василівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 19
  1. Співак Галина Михайлівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 24
  1. Рудяк Ольга Мирославівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 24
  1. Іордан Леся Степанівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№ 26

ім. Д. Заплітного

  1. Паньків Валентина Богданівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№ 28
  1. Гіль Оксана Михайлівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№ 28
  1. Ващак Лілія Андріївна
учитель української мови та літератури ТСШ № 29

Додаток 2

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Склад журі

II етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

Голова журі (за згодою): Вербовецька Оксана Степанівна,

кандидат філологічних наук, доцент, викладач кафедри  загального мовознавства і слов’янських мов заступник декана факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка

Члени журі , які перевіряють роботи з учнів   3-4 класів
  1. Заброцька Світлана Григорівна
учитель початкових класів ТСЗШ № 3
  1. Рибак Галина Михайлівна
учитель початкових класів ТНВК ШПЙС
  1. Загребельна Наталія Романівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 19
  1. Волкова Олена Юріївна
учитель початкових класів ТЗОШ № 28
  1. Нечай Галина Володимирівна
учитель початкових класів ТСЗШ № 29
  1. Жигайло Оксана Ігорівна
учитель початкових класів ТКГ
Члени журі , які перевіряють роботи з учнів   5-11 класів
  1. Горішна Галина Михайлівна

учитель української мови та літератури ТУГ ім. І.Франка

  1. Зарихта Ольга Володимирівна

учитель української мови та літератури ТУГ ім. І.Франка

  1. Загазей Оксана Михайлівна

учитель української мови та літератури ТКГ

  1. Гунтик Ольга Василівна
учитель української мови та літератури ТСШ№3
  1. Климко Оксана Орестівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№4
  1. Гуменюк Галина Петрівна
учитель української мови та літератури ТСШ№5
  1. Флешар Олександра Богданівна

учитель української мови та літератури ТНВК№6

ім. Н. Яремчука

  1. Луканюк Марія Степанівна
учитель української мови та літератури ТСШ№7
  1. Огороднік Руслана Володимирівна
учитель української мови та літератури ТСШ№8
  1. Волинець Галина Григорівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№10
  1. Марчук Ольга Михайлівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№11
  1. Парацій Лілія Миколаївна
учитель української мови та літератури ТНВК «Школа-колегіум»
  1. Фурман Ганна Ярославівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№13
  1. Мричко Галина Олександрівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№14

ім. Б. Лепкого

  1. Цідило Ольга Григорівна
учитель української мови та літератури ТНВК№15
  1. Тендицька Олена Євгенівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№16

ім. В. Левицького

  1. Комащук Марія Зіновіївна

учитель української мови та літератури ТСШ№17

ім. В. Вихруща

  1. Бутрин Галина Володимирівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№19
  1. Сеник Любов Василівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№22
  1. Лисевич Любов Петрівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№23
  1. Загребельна Наталія Володимирівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№24
  1. Бей Галина Григорівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№26

ім. Д. Заплітного

  1. Сава Ірина Богданівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№27

ім. В. Гурняка

  1. Мельничук Надія Никонівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№28

Додаток 3

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Склад апеляційної комісії

II етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

  1. Кубішин Лариса Василівна
Учитель української мови та літератури ТЗОШ№24
  1. Перейма Людмила Ярославівна
Учитель української мови та літератури ТЗОШ№11
  1. Островська Надія Михайлівна
Учитель ТЛ№21 – СШМ ім. І. Герети

Додаток 4

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Звіт

про проведення I етапу

XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

у ___________________________________________

(назва навчального закладу)

  1. Відомості про учасників Конкурсу:
Клас Кількість учасників шкільного етапу Конкурсу Кількість переможців шкільного етапу Конкурсу
 
 
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
Усього    

Керівник навчального закладу

Голова оргкомітету І етапу Конкурсу

Голова журі І етапу Конкурсу

“___”_______________2021 р.

М.П.

Додаток 5

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Заявка

на участь команди ____________________________________________  

                                                           (назва навчального закладу)

в II етапі XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

         Оргкомітет і журі І етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика делегують для участі у ІI етапі Конкурсу таких учнів – переможців І етапу:

Прізвище, ім’я, по батькові учня Число, місяць, рік народження Назва навчального закладу Клас Яке місце посів(ла)на І етапі конкурсу Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня
             

Керівником команди призначено ___________________________________________

       (прізвище, ім’я, по батькові, посада)

                                                            

Керівник навчального закладу

Голова оргкомітету І етапу Конкурсу

Голова журі І етапу Конкурсу

“___”_______________2021 р.

М.П.

Додаток 6

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Список педагогів ЗЗСО Тернополя , які беруть участь у проведенні 

ІІІ етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  Члени оргкомітету  
  Рибак Григорій Володимирович директор Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Бармак Олена Ярославівна заcтупник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Марчук Ольга Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради  
  Коцяба Віра Юріївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23 Тернопільської міської ради  
  Кордуба Наталія Ярославівна Тернопільська початкова школа «Ерудит» Тернопільської міської ради  
  Левицька Тетяна Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи               І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради  
  Човніцька Ірина Євгенівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Лучко Олександра Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Ножак Людмила Вікторівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради  
  Простакова Наталя Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею  
  Пилипишин Ганна Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради  
  Рачинська Галина Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»  
  Скурська Галина Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8  
  Похила Лілія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради  
  Форманюк Зоряна Ярославівна учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради  
  Чирська Наталія Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії           ім. І.Франка Тернопільської міської ради  
  Члени журі  
Лисевич Любов Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23 Тернопільської міської ради  
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка  
Заброцька Світлана Георгіївна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови  
Злепко Галина Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов  
Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею  
Мужилівська Ольга Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов  
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»  
Савінцева Людмила Василівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького  
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради  
Стасіна Надія Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради  
       
Прочитано 562 разів