Вівторок, 22 листопада 2022 23:45

Про проведення в місті Тернополі у 2022/2023 навчальному році ХXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 ІІ етап (міський) XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 26 листопада 2022 року в ТСШ№7 (для 5-11 класів) і ТНВК «Школа-колегіум» (для 3-4 класів).

  • членам оргкомітету, які організовують роботу з учнями 3–4 класів, слід прибути  о 8.00 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • членам оргкомітету, які організовують роботу з учнями 5–11 класів, слід прибути о 8.00 у ТСШ№7;
  • учням 3–4 класів, які беруть участь у конкурсі, слід прибути о 8.45 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • учням 5–11 класів, які беруть участь у конкурсі, слід прибути о 8.45 у ТСШ№7;
  • членам журі, які перевіряють роботи 3–4 класів, слід прибути о 10.30 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • членам журі, які перевіряють роботи 5–11 класів, слід прибути о 13.30 у ТСШ№7;
  • кожен учень-учасник приносить на Конкурс: зошит у лінійку (перший аркуш – із штампом школи, інші аркуші – без штампу школи), ручки із синім стержнем, прості олівці, лінійки.

 Склад оргкомітету II етапу XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

для 5-11класів

Члени оргкомітету , які організовують роботу з учнями 5-11 класів
Костюк Галина Миколаївна директор ТСШ№7
Козак Ольга Богданівна заступник директора ТСШ№7
Халімон Марія Богданівна учитель УМЛ ТСШ№5
Федунець Надія Богданівна учитель УМЛ ТНВК «Школа-колегіум»
Антонюк Наталія Антонівна учитель УМЛ ТЗОШ № 13
Січкарик Ірина Олегівна учитель УМЛ ТЗОШ № 13
Пенкальська Руслана Василівна учитель УМЛ ТЗОШ№14
Васильєва Світлана Петрівна учитель УМЛ ТЗОШ № 20
Співак Галина Михайлівна учитель УМЛ ТЗОШ № 24
Білінська  Наталія Петрівна учитель УМЛ ТЗОШ№24
Грицьків Ірина Миронівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Гуменюк Оксана Богданівна учитель УМЛ ТЗОШ №24

 

Грицьків Ірина Миронівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Гуменюк Оксана Богданівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Пилипишин Наталія Василівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Поврозник  Наталя Євгенівна  учитель УМЛ ТЗОШ №24
Рудяк Ольга Мирославівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Сосінська Тетяна Василівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Ващак Лілія Андріївна учитель УМЛ ТСШ  №29

Склад журі II етапу XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

для 5-11класів

Гунтик Ольга Василівна учитель УМЛ ТСШ№3
Климко Оксана Орестівна учитель УМЛ ТЗОШ№4
Стецик Наталія Петрівна учитель УМЛ ТСШ№5
Киянчук Ольга Іванівна учитель УМЛ ТСШ№5
Куземко Наталія Дмитрівна учитель УМЛ ТНВК ШЛ№6
Рачинська Галина Степанівна учитель УМЛ ТНВК ШЛ №6
Луканюк Марія Степанівна учитель УМЛ ТСШ№7
Скурська Галина Михайлівна учитель УМЛ ТЗОШ№8
Човніцька Ірина Євгенівна учитель УМЛ ТНВК ШЕЛ №9
Лучко Олександра Володимирівна учитель УМЛ ТНВК ШЕЛ №9
Марчук Ольга Михайлівна учитель УМЛ ТЗОШ№11
Фурман Ганна Ярославівна учитель УМЛ ТЗОШ№13
Мричко Галина Олександрівна учитель УМЛ ТЗОШ№14
Цідило Ольга Григорівна учитель УМЛ ТНВК ШМЛ №15
Комащук Марія Зіновіївна учитель УМЛ ТСШ№17
Ониськів Леся Василівна учитель УМЛ ТСШ№17
Бойко Оксана Степанівна учитель УМЛ ТЗОШ№19
Дулиш Людмила Василівна учитель УМЛ ТЗОШ№23
Тарасюк Лариса Анастасіївна учитель УМЛ ТЗОШ№23
Загребельна Наталія Володимирівна учитель УМЛ ТЗОШ№24
Бей Галина Григорівна учитель УМЛ ТЗОШ№26
Іордан Леся Степанівна учитель УМЛ ТЗОШ№ 26
Кобилянська Галина Іванівна учитель УМЛ ТЗОШ№ 26
Курус Ірина Іванівна учитель УМЛ ТЗОШ№27
Похила Лілія Володимирівна учитель УМЛ ТЗОШ№29
Простакова Наталія Михайлівна учитель УМЛ ТЛ «Генезис»

Список членів журі ІІІ (обласного) етапу XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Лисевич Любов Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії   імені Івана Франка
Заброцька Світлана Георгіївна

учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови

Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею
Яськів Галина Дмитрівна учитель української мови і літератури Тернопільської   школи І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого
Савінцева Людмила Василівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
Божаківська Мирослава Олександрівна Тернопільська гімназія «Гармонія» –   структурний підрозділ Галицького коледжу імені В.Чорновола
Загазей Оксана Михайлівна Тернопільська класична гімназія
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Прочитано 624 разів