Неділя, 14 листопада 2021 16:41

Про проведення в місті у 2021/2022 навчальному році ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

   Наказ від 08.11.2021 р. №372

 

На виконання Указу Президента від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571 (далі – Положення), листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2021 року № 1/9-492 „Про проведення ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”, наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 200/01-07 від 05.11.2021 «Про проведення в області у 2021/2022 навчальному році ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні

НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2021/2021 навчальному році ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі – Конкурс) з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у такі терміни:

1.1. І (шкільний) етап – до 18 листопада 2021 року в закладах загальної середньої освіти серед учнів 5–11 класів.

1.2. ІІ (міський) етап – 20 листопада 2021 року в ТЗОШ№16 ім.В.Левицького – з дотриманням вимог стосовно забезпечення соціальної дистанції між учасниками Конкурсу, обов’язкової наявності у всіх учасників Конкурсу захисних масок, особистих санітайзерів, проведення температурного скринінгу.

2. Затвердити:

2.1. Склад оргкомітету міського етапу Конкурсу (додаток 1).

2.2. Склад журі міського етапу Конкурсу (додаток 2).

2.3. Склад апеляційної комісії міського етапу Конкурсу (додаток 3).

3. Директорам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Для організації та проведення шкільного етапу Конкурсу створити організаційні комітети; для перевірки виконання завдань, визначення переможців – журі; для консультацій і розв’язання спірних питань у роботі журі – апеляційні комісії; склад комісій затвердити наказом керівника навчального закладу.

3.2. Звіти про проведення І етапу Конкурсу (додаток 4), заявки на участь команд у ІІ етапі Конкурсу (додаток 5) надіслати до 19 листопада 2021 року на електронну адресу: yuzephik@gmail.com.

3.3. Забезпечити участь членів оргкомітетів і журі міського й обласного етапів Конкурсу (додатки 1, 2, 6).

4. Взяти до уваги:

4.1. У І етапі Конкурсу беруть участь усі охочі учні 5–11 класів загальноосвітніх закладів, у ІІ етапі – по одному представникові від паралелі класів.

4.2. Виконання завдань на міському етапі триватиме: 5–7 класи – 2 астрономічні години, 8–9 класи – 3 астрономічні години, 10–11 класи – 4 астрономічні години.

4.3. Переможців І (шкільного), ІІ (міського) етапів Конкурсу, нагороджують дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня встановленого зразка з орієнтовним розподілом дипломів за ступенями у співвідношенні 1 : 2 : 3. Кількість переможців не може перевищувати 30 відсотків від загальної кількості учасників відповідного класу. Переможцем будь-якого етапу Конкурсу не може бути учасник, який набрав менше половини максимальної кількості балів.

4.4. ІІІ (обласний) етап Конкурсу відбудеться 4 грудня 2021 року в ТЗОШ №13 імені Андрія Юркевича.

4.5. Учні 9–11 класів, переможці фінального етапу Конкурсу, які посіли І місце, мають право брати участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (додатково до встановленої рейтингом кількості учасників команди області).

5. Директору ТЗОШ№16 ім. В. Левицького Р. Р. Базуновій:

5.1. Підготувати відповідну кількість приміщень.

5.2. Забезпечити дотримання законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, правил техніки безпеки, охорони праці, життя і здоров’я учасників під час проведення ІІ етапу Конкурсу.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В. о. начальника управління                                               Ірина СУМ                

Леся ГАПОН, 0678780646

Додаток 1

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Члени оргкомітету ІІ (міського) етапу ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Голова оргкомітету: Гапон Леся Олексіївна, кандидат філологічних наук, консультант ТКМЦНОІМ
  1. Чіпак Юлія Василівна
учитель української мови й літератури ТНВК№2
  1. Рій Віра Олександрівна
учитель української мови й літератури ТНВК№2
  1. Бабіна Марія Олександрівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ №4
  1. Жук Тетяна Георгіївна
учитель української мови й літератури ТСШ№5
  1. Данилків Наталія Вікторівна

учитель української мови та літератури ТНВК№6

ім. Н.Яремчука

  1. Дика Надія Мирославівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№11
  1. Пиріг Ольга Ігорівна
учитель української мови й літератури ТНВК «Школа-колегіум»
  1. Січкарик Ірина Олегівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№13 ім.А.Юркевича
  1. Левицька Тетяна Миколаївна
учитель української мови й літератури ТСШ№17 ім.В.Вихруща
  1. Гусак Лілія Іванівна

учитель української мови й літератури ТЛ№21 – ШМ

ім. І. Ґерети

  1. Лозинська Ірина Михайлівна
учитель української мови й літератури ТСШ№22
  1. Заяць Ірина Володимирівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№23
  1. Крушельницька Світлана Володимирівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№24
  1. Сеньків Тарас Михайлович
учитель української мови й літератури ТЗОШ№24
  1. Шуст Галина Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№24
  1. Гіль Оксана Михайлівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№28
  1. Мисливець Діана Богданівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№28
  1. Паньків Валентина Богданівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№28

Додаток 2

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Члени журі ІІ (міського) етапу ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Голова журі (за згодою):Свистун Ніна Олександрівна,

кандидат філологічних наук, доцент, викладач кафедри  загального мовознавства і слов’янських мовТНПУ ім. В.Гнатюка

  1. Чирська Наталія Петрівна

учитель української мови й літератури ТУГ

ім. І. Франка

  1. Тимчук Володимир Михайлович
учитель української мови й літератури ТКГ
  1. Сагайдак Вероніка Зіновіївна
учитель української мови й літератури ТСШ№3
  1. Якубишина Галина Богданівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№4
  1. Михайлишин Ніна Михайлівна
учитель української мови й літератури ТНВК№6 ім.Н.Яремчука
  1. Пошпур Марія Михайлівна
учитель української мови й літератури ТСШ№7
  1. Глотова Катерина

учитель української мови та літератури ТНВК№9

ім. І.Блажкевич

  1. Бараннікова Галина Ориславівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№8
  1. Басіста Ольга Володимирівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№10
  1. Кадило Людмила Богданівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№10
  1. Тимофієнко Наталія Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№11
  1. Григор'єва Лариса Зоньківна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№11
  1. Сольник Наталія Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№14 ім.Б. Лепкого
  1. Очеретнюк Ірина Михайлівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№16 ім.Б.Лепкого
  1. Качанова Ірина Володимирівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№16 ім.Б.Лепкого
  1. Жизномірська Ірина Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№18
  1. Бутрин Леся Василівна
учитель української мови й літератури ТСШ№17 ім.В.Вихруща
  1. Федорович Галина Орестівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№19
  1. Бутрин Галина Василівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№19
  1. Марункевич Наталія
учитель української мови й літератури ТЗОШ№22
  1. Пилипишин Галина Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№23
  1. Палкова Зоряна Федорівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№23
  1. Кобилянська Галина Іванівна

учитель української мови й літератури ТЗОШ№26

ім. Заплітного

  1. Намака Наталія Ярославівна

учитель української мови й літератури ТЗОШ№27

ім. В.Гурняка

Додаток 3

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Склад апеляційної комісії

II етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  1. Кучерук Світлана Павлівна
учитель української мови й літератури ТЛ№21 – ШМ ім. І. Ґерети
  1. Бойко Оксана Степанівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№19
  1. Вовк Ірина Євгенівна
учитель української мови й літератури ТНВК «Школа-медичний ліцей №15» ім. Лесі Українки

Додаток 4

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Звіт

про проведення I етапу

ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

у ___________________________________________

(назва навчального закладу, район)

  1. Відомості про учасників Конкурсу:
Клас Кількість учасників шкільного етапу Конкурсу Кількість переможців шкільного етапу Конкурсу
 
 
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
Усього    

Керівник навчального закладу

Голова оргкомітету І етапу Конкурсу

Голова журі І етапу Конкурсу

“___”_______________2021 р.

М.П.


Додаток 5

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Заявка

на участь команди ____________________________________________  

                                                          (назва навчального закладу)

у II етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За рішенням оргкомітету та журі І етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для участі у ІI етапі Конкурсу направляються такі учні – переможці І етапу:

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня Число, місяць, рік народження

Назва навчального закладу

(повністю)

Клас Яке місце посів(ла)на І етапі конкурсу Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня
             

Керівником команди призначено __________________________________________

                                                                         (прізвище, ім’я, по батькові, посада)

                                                            

Керівник навчального закладу

Голова оргкомітету І етапу Конкурсу

Голова журі І етапу Конкурсу

“___”_______________2021 р.

М.П.

Додаток 6

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Члени оргкомітету III (для учнів закладів професійно-технічної освіти і студентів закладів вищої освіти – ІІ) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Береза Людмила Михайлівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Зуляк Галина Ярославівна учитель Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка
Вавричук Руслан Васильович директор Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів№ 13 імені Андрія Юркевича
Кулик Надія Іванівна учитель Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького
Лобас Надія Петрівна учитель Тернопільського НВК «ЗОШ ІІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Лотоцька Наталія Богданівна учитель Тернопільського НВК «Школа – ліцей   № 6 імені Назарія Яремчука»
ПилипчукСвітлана Ярославівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 18
ПотокійОлександра Василівна учитель Тернопільської спеціалізованої школиІІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Семенець Галина Василівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школиІІІІ ступенів № 4
Шимків Дмитро Богданович заступник директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 імені Андрія Юркевича
Шмігель Олена Євгенівна учитель Тернопільського НВК «ЗОШ ІІІІ ступенів-медичний ліцей» № 15 м. Лесі Україки
Юрин Світлана Михайлівна

учитель Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів № 14

ім. Б.Лепкого

Яськів Галина Дмитрівна

учитель Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів № 14

ім. Б.Лепкого

Яшкін Руслана Михайлівна учитель Тернопільського ліцею № 21-спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети
Члени журі III (для учнів закладів професійно-технічної освіти і студентів закладів вищої освіти – ІІ) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу   учнівської та студентської молоді   імені Тараса Шевченка
Балабан Галина Михайлівна учитель Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка
Гандзій Наталія Богданівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І– ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
Гринчук Ольга Болеславівна учитель Тернопільської класичної гімназії
Колісник Ірина Володимирівна учитель Тернопільського технічного ліцею
Смертіна Олена Стахіївна учитель Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка
     
Прочитано 355 разів