Середа, 30 грудня 2020 11:14

Сертифікати за участь у трансфер-містечку №5

Список учасників (додаток 17 до наказу управління освіти і науки ТМРвід 23.10.2020 № 305)

№ з/п Прізвище та ім’я учасника/учасниці Назва   закладу освіти
17/1 Зуляк Галина ТУГ ім.І.Франка
17/2 Гарматюк Любов ТУГ ім.І.Франка
17/3 Балабан Галина ТУГ ім.І.Франка
17/4 Чіпак Юлія ТНВК ШПЛ № 2
17/5 Лобас Надія ТНВК ШПЛ № 2
17/6 Коцюруба Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/7 Сагайдак Вероніка ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/8 Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/9 Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/10 Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/11 Гандзій Наталя ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/12 Канак Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/13 Климко Оксана ТЗОШ   І-ІІІ ст. № 4
17/14 Семенець Галина ТЗОШ   І-ІІІ ст. № 4
17/15 Сватенко Вікторія ТЗОШ   І-ІІІ ст. № 4
17/16 Жук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/17 Киянчук Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/18 Стецик Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/19 Кольба Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17/20 Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/21 Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/22 Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/23 Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/24 Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
17/25 Огороднік Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
17/26 Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
17/27 Васютинська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
17/28 Григор’єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
17/29 Марчук Ольга  ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
17/30 Кавецька Світлана  ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
17/31 Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
17/32 Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
17/33 Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
17/34 Фурман Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
17/35 Дідук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
17/36 Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
17/37 Січкарик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
17/38 Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б.Лепкого
17/39 Загребельна Оксана  ТНВК ШМЛ № 15
17/40 Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького
17/41 Савінцева Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького
17/42 Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького
17/44 Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького
17/45 Качанова Ірина  ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького
17/46 Мариновська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького
17/47 Синьовська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького
17/48 Думанська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького
17/49 Левицька Тетяна  ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17/50 Комащук Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17/51 Ониськів Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17/52 Патряк Лариса ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17/53 Жизномірська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
17/54 Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
17/55 Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
17/56 Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
17/57 Федорович Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
17/58 Скушка Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
17/59 Дудяк Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
17/60 Колодійчук Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Р.Муляра
17/61 Назарко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Р.Муляра
17/62 Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети
17/63 Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети
17/64 Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети
17/65 Рудницька Оксана ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети
17/66 Марункевич Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
17/67 Сеник Любов ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
17/68 Пиріг Анна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
17/69 Чернецька Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
17/70 Лозинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
17/71  Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
17/72 Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
17/73 Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
17/74 Палкова Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
17/ 75 Кліщ Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
17/76 Коцяба Віра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
17/77 Клос Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
17/78 Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
17/79 Пилипишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
17/80 Дужа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25
17/81 Галенда Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25
17/82 Кавецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного
17/83 Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного
17/84 Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного
17/85 Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного
17/86 Йордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного
17/87 Когут Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка
17/88 Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка
17/89 Мойсеєва Юлія  ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка
17/90 Вальчак Ганна  ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка
17/91 Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка
17/92 Мельничук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
17/94 Колісник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
17/95 Пасічник Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
17/96 Гіль Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
17/97 Миколів Лариса ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/98

Петришин Лілія

ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/99

Кропельницька Тетяна

ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
17/100 Ваврик Ольга ТГ № 30
17/101 Волошина Галина ТГ № 30
17/102 Кунцьо Надія  ТТЛ
17/103 Мельник Марія Гімназія «Гармонія»
17/104 Простакова Наталія ТПЛ спортивного профілю
17/105 Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
17/106 Процик Богдана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
17/107 Джуль Ганна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
17/108 Кошин Любов Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
17/109 Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
17/110 Бугійчик Наталія Котівська ЗОШ І-ІІ ст.
Прочитано 629 разів