Неділя, 04 квітня 2021 00:47

Сертифікати за участь у трансфер-містечку №6

Список учителів УМЛ - учасниць та учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей  25.03.2021 р. 

Локація «Інтеграційно-коригувальна», підлокація «Критеріально-аналітична»

Тема підлокації: "Критеріальні моделі оцінювання та самооцінювання уроків української мови та літератури"

Прізвище, ім’я, по батькові Заклад
13/01 Балабан Галина ТУГ ім. І. Франка
13/02 Горішна Галина ТУГ ім. І. Франка
13/03 Гарматюк Любов ТУГ ім. І. Франка
13/04 Чирська Наталія ТУГ ім. І. Франка
13/05 Зуляк Галина ТУГ ім. І. Франка
13/06 Войтишин Наталія ТУГ ім. І. Франка
13/07 Колодій Алла ТУГ ім. І. Франка
13/08 Грабовська Олександра ТУГ ім. І. Франка
13/09 Підручняк Ольга ТКГ
13/10 Загазей Оксана ТКГ
13/11 Гринчук Ольга ТКГ
13/12 Форманюк Зоряна ТКГ
13/13 Мацієвська Оксана ТНВК ШПЛ № 2
13/14 Чіпак Юлія ТНВК ШПЛ № 2
13/15 Лобас Надія ТНВК ШПЛ № 2
13/16 Муляр Тамара ТНВК ШПЛ № 2
13/17 Пушкін Віра ТНВК ШПЛ № 2
13/18 Рій Віра ТНВК ШПЛ № 2
13/19 Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/20 Чуба Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/21 Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/22 Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/23 Бабіна Марія ТЗОШ   І-ІІІ ст. № 4
13/24 Семенець Галина ТЗОШ   І-ІІІ ст. № 4
13/25 Климко Оксана ТЗОШ   І-ІІІ ст. № 4
13/26 Стецик Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/27 Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/28 Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/29 Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/30 Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/31 Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/32 Огороднік Руслана ТЗОШ   І-ІІІ ст. № 8
13/33 Зазябла Надія ТЗОШ   І-ІІІ ст. № 8
13/34 Лучко Олександра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13/35 Царик Леся ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13/36 Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
13/37 Кадило Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
13/38 Пилявська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
13/39 Басіста Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
13/40 Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
13/41 Васютинська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
13/42 Франківська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
13/43 Матуш Романна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
13/44 Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
13/45 Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
13/46 Григор’єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
13/47 Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
13/48 Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
13/49 Луценко Алла ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
13/50 Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
13/51 Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
13/52 Січкарик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
13/53 Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
13/54 Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
13/55 Шеремет Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
13/56 Пархін Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
13/57 Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
13/58 Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
13/59 Січкоріз Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
13/60 Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
13/61 Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
13/62 Патряк Лариса ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13/63 Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13/64 Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13/65 Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
13/66 Жизномірська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
13/67 Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
13/68 Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
13/69 Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
13/70 Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
13/71 Бутрин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
13/72 Ковальчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
13/73 Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети
13/74 Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети
13/75 Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети
13/76 Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
13/77 Марункевич Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
13/78 Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
13/79 Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
13/80 Лисевич Любов ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
13/81 Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
13/82 Дулиш Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
13/83 Пилипишин Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
13/84 Кубішин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
13/85 Пилипишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
13/86 Венгер Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
13/87 Дужа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25
13/88 Галенда Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25
13/89 Кавецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного
13/90 Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного
13/91 Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного
13/92 Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного
13/93 Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного
13/94 Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного
13/95 Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного
13/96 Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В .Гурняка
13/97 Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка
13/98 Мойсеєва Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка
13/99 Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка
13/100 Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка
13/101 Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка
13/102 Когут Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка
13/103 Пасічник Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
13/104 Судома Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
13/105 Петришин Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/106 Злепко Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/107 Вороняк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/108 Похила Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/109 Кропельницька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
13/110 Ваврик Ольга ТГ № 30
13/111 Мельничук Лілія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
13/112 Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
13/113 Кошин Любов Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
13/114 Процик Богдана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
13/115 Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
13/116 Заїка Лідія Курівецька ЗОШ І-ІІ ст.
13/117 Фурман Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
13/118 Дідук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
13/119 Скушка Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
Прочитано 647 разів