Відповідно до Наказу управління освіти і науки ТМР від 17.05.2021р. №143 "Про підсумки проведення методичних заходів з учителями Тернопільської міської територіальної громади за 2020-2021 навчальний рік" підготовлено сертифікати учасникам методичних і науково-методологічних заходів.
Прізвище, ім’я | Закладосвіти | К-сть годин | № сертифіката |
Антонів Юлія | ТЗОШ 10 | 8 | ГЛ 20-21/01 |
Антонюк Наталія | ТЗОШ 13 | 12 | ГЛ 20-21/02 |
Бабіна Марія | ТЗОШ №4 | 5 | ГЛ 20-21/03 |
Балабан Галина | ТУГ | 10 | ГЛ 20-21/04 |
Балящук Марія | ТЗОШ№16 | 16 | ГЛ 20-21/05 |
Бараннікова Галина | ТЗОШ№8 | 2 | ГЛ 20-21/06 |
Басіста Ольга | ТЗОШ№10 | 5 | ГЛ 20-21/07 |
Бачинська Галина | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/08 |
Бей Галина | ТЗОШ№26 | 16 | ГЛ 20-21/09 |
Бережинська Антоніна | ТЗОШ№26 | 8 | ГЛ 20-21/10 |
Береза Людмила | ТЗОШ№7 | 12 | ГЛ 20-21/11 |
Білоус Ганна | ТНВК15 | 2 | ГЛ 20-21/13 |
Бойко Галина | ТЗОШ№ 27 | 2 | ГЛ 20-21/12 |
Бойко Оксана | ТЗОШ№ 19 | 12 | ГЛ 20-21/14 |
Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ | 4 | ГЛ 20-21/15 |
Бутрин Галина | ТЗОШ№19 | 16 | ГЛ 20-21/16 |
Ваврик Ольга | ТЛ№30 | 25 | ГЛ 20-21/17 |
Вальчак Ганна | ТЗОШ №27 | 4 | ГЛ 20-21/18 |
Васютинська Ольга | ТЗОШ № 10 | 2 | ГЛ 20-21/20 |
Вербовецька Оксана | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/19 |
Вільчинська Тетяна | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/21 |
Вовк Євгенія | ТНВК№15 | 2 | ГЛ 20-21/22 |
Войтишин Наталія | ТУГ | 2 | ГЛ 20-21/23 |
Волинець Галина | ТЗОШ 10 | 4 | ГЛ 20-21/24 |
Вороняк Тетяна | ТСШ№29 | 4 | ГЛ 20-21/25 |
Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ | 32 | ГЛ 20-21/26 |
Галенда Галина | ТЗОШ№25 | 6 | ГЛ 20-21/27 |
Гамрецька Тетяна | ТЗОШ№24 | 4 | ГЛ 20-21/28 |
Гандзій Наталія | ТСШ№3 | 2 | ГЛ 20-21/29 |
Гарматюк Любов | ТУГ | 10 | ГЛ 20-21/30 |
Геляс Ірина | ТЗОШ№20 | 4 | ГЛ 20-21/31 |
Гіль Оксана | ТЗОШ№28 | 21 | ГЛ 20-21/32 |
Глотова Катерина | ТНВК№9 | 8 | ГЛ 20-21/33 |
Головата Лариса | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/34 |
Горішна Галина | ТУГ | 4 | ГЛ 20-21/35 |
Грабовська Олександра | ТУГ | 12 | ГЛ 20-21/36 |
Григор'єва Лариса | ТЗОШ№ 11 | 2 | ГЛ 20-21/37 |
Гринчук Ольга | ТКГ | 2 | ГЛ 20-21/38 |
Грицак Наталія | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/39 |
Грицьків Ірина | ТЗОШ№24 | 6 | ГЛ 20-21/40 |
Губар Тетяна | ТСШ№7 | 3 | ГЛ 20-21/41 |
Гунтик Ольга | ТСШ№3 | 8 | ГЛ 20-21/42 |
Гусак Лілія | ТЛ№21 | 15 | ГЛ 20-21/43 |
Данилків Наталія | ТНВК№6 | 3 | ГЛ 20-21/44 |
Дем’янчук Ірина | ТЗОШ№26 | 3 | ГЛ 20-21/45 |
Демида Катерина | ТЗОШ №11 | 9 | ГЛ 20-21/46 |
Демчук Інна | Курівецька ЗОШ | 2 | ГЛ 20-21/47 |
Дика Надія | ТЗОШ№11 | 13 | ГЛ 20-21/48 |
Дідук Галина | ТЗОШ№13 | 10 | ГЛ 20-21/49 |
Дідук-Ступ’як Галина | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/50 |
Дрозд Ольга | ТЗОШ 19 | 10 | ГЛ 20-21/51 |
Дужа Надія | ТЗОШ№25 | 4 | ГЛ 20-21/52 |
Дулиш Людмила | ТЗОШ №23 | 2 | ГЛ 20-21/53 |
Дутчак Ольга | ТНВК№2 | 6 | ГЛ 20-21/54 |
Дяків Ольга | ТЗОШ№24 | 2 | ГЛ 20-21/54 |
Желізко Юлія | ТЛ№21 | 4 | ГЛ 20-21/56 |
Жизномірська Ірина | ТЗОШ №18 | 8 | ГЛ 20-21/57 |
Жук Тетяна | ТСШ№5 | 3 | ГЛ 20-21/58 |
Загазей Оксана | ТКГ | 6 | ГЛ 20-21/59 |
Загребельна Наталія | ТЗОШ№24 | 10 | ГЛ 20-21/60 |
Заїка Лідія | Курівецька ЗОШ | 8 | ГЛ 20-21/61 |
Залецька Лілія | ТЗОШ№20 | 2 | ГЛ 20-21/62 |
Зарихта Ольга | «Гармонія» | 2 | ГЛ 20-21/63 |
Заяць Ірина | ТЗОШ 23 | 13 | ГЛ 20-21/64 |
Зварич Наталія | ГК ім. В.Чорновола | 2 | ГЛ 20-21/65 |
Злепко Галина | ТСШ№29 | 2 | ГЛ 20-21/66 |
Зуляк Галина | ТУГ | 2 | ГЛ 20-21/67 |
Іваник Галина | ТЗОШ№26 | 8 | ГЛ 20-21/68 |
Іордан Леся | ТЗОШ№26 | 11 | ГЛ 20-21/69 |
Кавецька Наталія | ТЗОШ №26 | 13 | ГЛ 20-21/70 |
Кавецька Світлана | ТЗОШ№11 | 11 | ГЛ 20-21/71 |
Кадило Людмила | ТЗОШ№ 10 | 5 | ГЛ 20-21/72 |
Качанова Ірина | ТЗОШ№16 | 8 | ГЛ 20-21/73 |
Климко Оксана | ТЗОШ№4 | 10 | ГЛ 20-21/74 |
Кліщ Марія | ТЗОШ№23 | 8 | ГЛ 20-21/75 |
Клос Ірина | ТЗОШ№24 | 4 | ГЛ 20-21/76 |
Кобилянська Галина Іванівна | ТЗОШ№26 | 14 | ГЛ 20-21/77 |
Кобилянська Галина Романівна | ТЗОШ№22 | 2 | ГЛ 20-21/78 |
Когут Валентина | ТЗОШ№27 | 4 | ГЛ 20-21/79 |
Козак Ольга | ТСШ №7 | 19 | ГЛ 20-21/80 |
Колісник Ірина | ТТЛ | 10 | ГЛ 20-21/81 |
Колісник Наталія | ТЗОШ№28 | 2 | ГЛ 20-21/82 |
Колодій Алла | ТУГ | 2 | ГЛ 20-21/83 |
Колодійчук Євгенія | ТЗОШ№20 | 2 | ГЛ 20-21/84 |
Копко Валентина | ТЗОШ№4 | 7 | ГЛ 20-21/85 |
Костельна Наталія | ТЗОШ№19 | 2 | ГЛ 20-21/86 |
Костюк Галина | ТСШ№7 | 3 | ГЛ 20-21/87 |
Кость Ірина | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/88 |
Коцюруба Ірина | ТСШ№3 | 8 | ГЛ 20-21/89 |
Коцяба Віра | ТЗОШ 23 | 4 | ГЛ 20-21/90 |
Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ | 4 | ГЛ 20-21/91 |
Криськів Мирослава | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/92 |
Крушельницька Світлана | ТЗОШ№24 | 3 | ГЛ 20-21/93 |
Кунцьо Надія | ТТЛ | 16 | ГЛ 20-21/94 |
Кучерук Світлана | ТЛ№21 | 22 | ГЛ 20-21/95 |
Левицька Тетяна | ТСШ №17 | 5 | ГЛ 20-21/96 |
Лисевич Любов | ТЗОШ№23 | 10 | ГЛ 20-21/97 |
Лобас Надія | ТНВК№2 | 2 | ГЛ 20-21/98 |
Логіна Оксана | Школа-колегіум | 2 | ГЛ 20-21/99 |
Лозинська Ірина | ТСШ№22 | 3 | ГЛ 20-21/100 |
Луканюк Марія | ТСШ 7 | 20 | ГЛ 20-21/101 |
Луценко Алла | ТЗОШ№11 | 4 | ГЛ 20-21/102 |
Лучко Олександра | ТНВК№9 | 4 | ГЛ 20-21/104 |
Макогін Катерина | ТНВК№6 | 3 | ГЛ 20-21/103 |
Максим’як Софія | ТЗОШ№14 | 2 | ГЛ 20-21/105 |
Марункевич Наталія | ТЗОШ№22 | 6 | ГЛ 20-21/106 |
Марчук Ольга | ТЗОШ 11 | 8 | ГЛ 20-21/107 |
Матуш Романа | ТЗОШ 11 | 4 | ГЛ 20-21/108 |
Мацієвська Оксана | ШЛ№2 | 2 | ГЛ 20-21/109 |
Мельник Марія | гімназія"Гармонія" | 6 | ГЛ 20-21/111 |
Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ | 2 | ГЛ 20-21/110 |
Мельничук Надія | ТЗОШ№28 | 3 | ГЛ 20-21/112 |
Миколів Лариса | ТСШ№29 | 2 | ГЛ 20-21/113 |
Михайлишин Ніна | ТНВК№6 | 6 | ГЛ 20-21/114 |
Михайлів Петро | ТСШ №7 | 12 | ГЛ 20-21/115 |
Мойсеєва Юлія | ТЗОШ№27 | 4 | ГЛ 20-21/116 |
Мричко Галина | ТЗОШ№14 | 11 | ГЛ 20-21/117 |
Мужилівська Ольга | ТСШ№3 | 2 | ГЛ 20-21/118 |
Муляр Тамара | ТНВК№2 | 4 | ГЛ 20-21/119 |
Назарко Надія | ТЗОШ№ 20 | 2 | ГЛ 20-21/120 |
Наливайко Марія | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/122 |
Намака Наталія | ТЗОШ№ 27 | 12 | ГЛ 20-21/123 |
Нірода Галина | ТЗОШ№26 | 3 | ГЛ 20-21/121 |
Ножак Людмила | ТЗОШ№26 | 10 | ГЛ 20-21/124 |
Огороднік Руслана | ТЗОШ№8 | 8 | ГЛ 20-21/125 |
Олійник Марія | ТЗОШ№ 23 | 12 | ГЛ 20-21/126 |
Островська Надія | ТЛ№21 | 10 | ГЛ 20-21/127 |
Очеретнюк Ірина | ТЗОШ№16 | 14 | ГЛ 20-21/128 |
Палихата Елеонора | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/129 |
Палкова Зоряна | ТЗОШ№ 23 | 8 | ГЛ 20-21/130 |
Панчук Галина | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/131 |
Паньків Галина | ТНВК№9 | 5 | ГЛ 20-21/132 |
Парацій Лілія | ШКПЙС | 5 | ГЛ 20-21/133 |
Пархін Оксана | ТЗОШ№14 | 2 | ГЛ 20-21/134 |
Пенкальська Руслана | ТЗОШ№14 | 5 | ГЛ 20-21/135 |
Перейма Людмила | ТЗОШ №11 | 8 | ГЛ 20-21/136 |
Петриця Любов | ТНВК№9 | 6 | ГЛ 20-21/137 |
Петришина Ольга | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/138 |
Петрокушин Руслана | ТСШ№3 | 16 | ГЛ 20-21/139 |
Пилипишин Ганна | ТЗОШ№23 | 6 | ГЛ 20-21/140 |
Пилявська Любов | ТЗОШ 10 | 2 | ГЛ 20-21/141 |
Пиріг Ольга | ТНВК ШКПЙС | 5 | ГЛ 20-21/142 |
Писуляк Наталія | ТЛ№21 | 16 | ГЛ 20-21/143 |
Пігур Мирослава | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/144 |
Підручняк Ольга | ТКГ | 18 | ГЛ 20-21/145 |
Поврозник Наталія | ТЗОШ№24 | 4 | ГЛ 20-21/146 |
Похила Лілія | ТСШ29 | 6 | ГЛ 20-21/147 |
Пошпур Марія | ТСШ7 | 24 | ГЛ 20-21/148 |
Присяжнюк Людмила | ТЗОШ№16 | 2 | ГЛ 20-21/149 |
Простакова Наталія | ТПЛ | 10 | ГЛ 20-21/150 |
Процик Богдана | Кобзарівська ЗОШ | 18 | ГЛ 20-21/151 |
Рій Віра | ТНВК№2 | 11 | ГЛ 20-21/152 |
Рудницька Оксана | ТШЛ №21 | 12 | ГЛ 20-21/153 |
Рудяк Ольга | ТШЛ №21 | 4 | ГЛ 20-21/154 |
Сава Ірина | ТЗОШ№27 | 10 | ГЛ 20-21/155 |
Савінцева Людмила | ТЗОШ №16 | 4 | ГЛ 20-21/156 |
Сагайдак Вікторія | ТСШ№3 | 8 | ГЛ 20-21/157 |
Сватенко Вікторія | ТЗОШ 4 | 4 | ГЛ 20-21/158 |
Семенець Галина | ТЗОШ 4 | 22 | ГЛ 20-21/159 |
Сеник Любов | ТЗОШ№22 | 10 | ГЛ 20-21/160 |
Сеньків Тарас | ТЗОШ№24 | 11 | ГЛ 20-21/161 |
Синьовська Марія | ТЗОШ№16 | 3 | ГЛ 20-21/162 |
Ситар Володимир | ТЗОШ№11 | 10 | ГЛ 20-21/163 |
Січкарик Ірина | ТЗОШ№13 | 3 | ГЛ 20-21/164 |
Смертіна Олена | ТЗОШ 27 | 6 | ГЛ 20-21/165 |
Сольник Наталія | ТЗОШ№14 | 18 | ГЛ 20-21/166 |
Співак Галина | ТЗОШ№24 | 2 | ГЛ 20-21/167 |
Судома Валентина | ТЗОШ№28 | 2 | ГЛ 20-21/168 |
Телев’як Марія | ТЗОШ№24 | 4 | ГЛ 20-21/169 |
Тендицька Олена | ТЗОШ№16 | 6 | ГЛ 20-21/0170 |
Тернова Ірина | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/0171 |
Тимофієнко Наталія | ТЗОШ 11 | 4 | ГЛ 20-21/0172 |
Тимчук Володимир | ТКГ | 8 | ГЛ 20-21/173 |
Федорович Галина | ТЗОШ№19 | 6 | ГЛ 20-21/174 |
Фляк Наталія | ТЗОШ№24 | 6 | ГЛ 20-21/175 |
Фльорчук Лілія | ТЗОШ №4 | 4 | ГЛ 20-21/176 |
Форманюк Зоряна | ТКГ | 8 | ГЛ 20-21/177 |
Франківська Наталія | ТЗОШ № 10 | 4 | ГЛ 20-21/178 |
Фурман Ганна | ТЗОШ№ 13 | 8 | ГЛ 20-21/179 |
Ходякова Тетяна | ТЗОШ№19 | 8 | ГЛ 20-21/180 |
Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка | 9 | ГЛ 20-21/181 |
Чіпак Олександра | ТСШ№29 | 4 | ГЛ 20-21/182 |
Чіпак Юлія | ТНВК№2 | 11 | ГЛ 20-21/183 |
Човніцька Ірина | ТНВК №9 | 14 | ГЛ 20-21/184 |
Чуба Марія | ТСШ№3 | 2 | ГЛ 20-21/185 |
Шендеровська Любов |
ПНВК "ЗНЗ" ЯМБ " м. Київ |
2 | ГЛ 20-21/186 |
Шимків Дмитро | ТЗОШ№13 | 2 | ГЛ 20-21/187 |
Шкіцька Ірина | ЗУН | 4 | ГЛ 20-21/188 |
Штонь Олена | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/189 |
Шуст Галина | ТЗОШ№24 | 7 | ГЛ 20-21/190 |
Южин Наталія | ТНВК№9 | 2 | ГЛ 20-21/191 |
Юрин Світлана | ТЗОШ№14 | 4 | ГЛ 20-21/192 |
Якубишина Галина | ТЗОШ№4 | 10 | ГЛ 20-21/193 |
Яшкін Руслана | ТЛ№21 | 24 | ГЛ 20-21/194 |
Кулик Надія | ТЗОШ№16 | 4 | ГЛ 20-21 / 195 |