Понеділок, 18 квітня 2022 23:11

Сертифікати учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей 14.04.2022 р.

      

№ з/п

Прізвище та ім’я учасника/учасниці

Назва закладу освіти
22/1 Балабан Галина ТУГ ім. І. Франка
22/2 Войтишин Наталія ТУГ ім. І. Франка
22/3 Горішна Галина ТУГ ім. І. Франка
22/4 Грабовська Олександра ТУГ ім. І. Франка
22/5 Зарихта Ольга ТУГ ім. І. Франка
22/6 Зуляк Галина ТУГ ім. І. Франка
22/7 Колодій Алла ТУГ ім. І. Франка
22/8 Нова Марія ТУГ ім. І. Франка
22/9 Чирська Наталія ТУГ ім. І. Франка
22/10 Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/11 Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/12 Гандзій Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/13 Коцюруба Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/14 Канак Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/15 Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/16 Сагайдак Вероніка ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/17 Якубишина Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4
22/18 Климко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4
22/19 Бабіна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4
22/20 Семенець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4
22/21 Михайлишин Ніна ТНВК «Школа- ліцей 6 ім. Н.Яремчука»
22/22 Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/23 Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/24 Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/25 Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/26 Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/27 Бондарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/28 Огороднік Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
22/29 Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
22/30 Скурська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
22/31 Зазябла Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
22/32 Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
22/33 Басіста Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
22/34 Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
22/35 Кадило Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
22/36 Щербата Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
22/37 Васютинська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
22/38 Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
22/39 Тимофієнко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
22/40 Матуш Рома ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
22/41 Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
22/42 Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
22/43 Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
22/44 Григор'єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
22/45 Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
22/46 Фурман Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича
22/47 Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича
22/48 Дідук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича
22/49 Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
22/50 Юрин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
22/51 Мричко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
22/52 Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
22/53 Максим'як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
22/54 Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
22/55 Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
22/56 Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/57 Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/58 Савінцева Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/59 Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/60 Тендицька Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/61 Качанова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/62 Синьовська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/63 Заєць Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/64 Мариновська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22/65

Патряк Лариса

ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
22/66 Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
22/67 Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
22/68 Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
22/69 Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
22/70 Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
22/71 Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
22/72 Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
22/73 Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
22/74 Ковальчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
22/75 Дудяк Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
22/76 Федорович Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
22/77 Колодійчук Євгеніяя ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20
22/78 Залецька Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20
22/79 Гей (Мартинюк) Христина ТЗОШ І-ІІІ ст. №20
22/80 Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети
22/81 Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети
22/82 Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети
22/83 Сеник Любов ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
22/84 Стасіна Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
22/85 Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
22/86 Кліщ Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
22/87 Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
22/88 Коцяба Віра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
22/89 Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
22/90 Лопушинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/91 Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/92 Співак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/93 Шуст Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/94 Венгер Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/95 Загребельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/96 Поврозник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/97 Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/98 Кубішин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/99 Гамрецька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/100 Мельничук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22/101 Білінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. №24
22/102 Дужа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25
22/103 Кавецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
22/104 Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
22/105 Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
22/106 Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
22/107 Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
22/108 Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
22/109 Гуцалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
22/110 Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
22/111 Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
22/112 Похила Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/113 Чіпак Олександра ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/114 Вороняк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
22/115 Ваврик Ольга ТГ № 30
22/116 Підручняк Ольга ТКГ
22/117 Колісник Ірина ТТЛ
22/118 Кунцьо Надія ТТЛ
22/119 Мельник Марія Гімназія «Гармонія»
22/120 Федунець Надія ТНВК ШК   Патріарха Йосифа Сліпого
22/121 Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22/122 Джуль Ганна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22/123 Процик Богданна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22/124 Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
22/125 Заїка Лідія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
22/126 Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22/127 Мельничук Лілія Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Прочитано 380 разів