Понеділок, 06 червня 2022 08:39

Сертифікати за участь у методичних заходах у 2021-2022 н.р.

                                Список учителів   української мови й літератури  учасників методичних заходів

 

№ сертифіката Прізвище та ім’я учасника/учасниці Заклад освіти

К-сть

годин

ГЛ 21-22/01 Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 14
ГЛ 21-22/02 Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича 13
ГЛ 21-22/03 Бабіна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 3
ГЛ 21-22/04 Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 12
ГЛ 21-22/05 Балабан Галина ТУГ ім. І. Франка 10
ГЛ 21-22/06 Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 12
ГЛ 21-22/07 Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 4
ГЛ 21-22/08 Басіста Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 3
ГЛ 21-22/09 Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного 14
ГЛ 21-22/10 Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного 10
ГЛ 21-22/11 Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов 4
ГЛ 21-22/12 Білоус Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки 2
ГЛ 21-22/13 Божаківська Мирослава Гімназія «Гармонія» 15
ГЛ 21-22/14 Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 14
ГЛ 21-22/15 Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 6
ГЛ 21-22/16 Братусь Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму» 2
ГЛ 21-22/17 Будзан Лідія Гімназія «Гармонія» 2
ГЛ 21-22/18 Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. 10
ГЛ 21-22/19 Бутрин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 4
ГЛ 21-22/20 Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща 6
ГЛ 21-22/21 Ваврик Ольга ТГ № 30 12
ГЛ 21-22/22 Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка 4
ГЛ 21-22/23 Васильєва Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра 6
ГЛ 21-22/24 Васютинська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 6
ГЛ 21-22/25 Вовк Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки 2
ГЛ 21-22/26 Войтишин Наталія ТУГ ім. І. Франка 8
ГЛ 21-22/27 Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 10
ГЛ 21-22/28 Волошина Галина ТГ № 30 10
ГЛ 21-22/29 Вороняк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 14
ГЛ 21-22/30 Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети 16
ГЛ 21-22/31 Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. 14
ГЛ 21-22/32 Галенда Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 4
ГЛ 21-22/33 Гамрецька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 8
ГЛ 21-22/34 Гандзій Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 6
ГЛ 21-22/35 Гей Христина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра 4
ГЛ 21-22/36 Геляс Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра 4
ГЛ 21-22/37 Гіль Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 15
ГЛ 21-22/38 Глотова Катерина ТНВК ШЕЛ № ім. Іванни  Блажкевич 10
ГЛ 21-22/39 Горішна Галина ТУГ ім. І.Франка 14
ГЛ 21-22/40 Горішна Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 8
ГЛ 21-22/41 Грабовська Олександра ТУГ ім. І. Франка 33
ГЛ 21-22/42 Григор’єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 10
ГЛ 21-22/43 Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 8
ГЛ 21-22/44 Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети 6
ГЛ 21-22/45 Гуменюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 4
ГЛ 21-22/46 Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 12
ГЛ 21-22/47 Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети 5
ГЛ 21-22/48 Гуцул Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 8
ГЛ 21-22/49 Даценко Олександра ТНВК ШК   Патріарха Йосифа Сліпого 2
ГЛ 21-22/50 Дворецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. №4 3
ГЛ 21-22/51 Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 6
ГЛ 21-22/52 Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. №11 9
ГЛ 21-22/53 Дідук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича 12
ГЛ 21-22/54 Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 10
ГЛ 21-22/55 Дужа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 10
ГЛ 21-22/56 Дутчак Ольга ТНВК ШПЛ № 2 2
ГЛ 21-22/57 Жизномірська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 14
ГЛ 21-22/58 Жук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 3
ГЛ 21-22/59 Загазей Оксана ТКГ 6
ГЛ 21-22/60 Загребельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. №24 6
ГЛ 21-22/61 Зазябла Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 2
ГЛ 21-22/62 Заїка Лідія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля 12
ГЛ 21-22/63 Залецька Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра 8
ГЛ 21-22/64 Зарихта Ольга ТУГ ім. І. Франка 16
ГЛ 21-22/65 Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 24
ГЛ 21-22/66 Злепко Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 4
ГЛ 21-22/67 Зуляк Галина ТУГ ім. І. Франка 10
ГЛ 21-22/68 Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного 2
ГЛ 21-22/69 Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного 6
ГЛ 21-22/70 Кавецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного 14
ГЛ 21-22/71 Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 11
ГЛ 21-22/72 Кадило Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. №10 3
ГЛ 21-22/73 Канак Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 2
ГЛ 21-22/74 Качанова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 14
ГЛ 21-22/75 Климко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 8
ГЛ 21-22/76 Кліщ Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 6
ГЛ 21-22/77 Клос Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 6
ГЛ 21-22/78 Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного 16
ГЛ 21-22/79 Ковальчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19 5
ГЛ 21-22/80 Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов 10
ГЛ 21-22/81 Колісник Ірина ТТЛ 6
ГЛ 21-22/82 Колодій Алла ТУГ ім. І. Франка 10
ГЛ 21-22/83 Колодійчук Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра 10
ГЛ 21-22/84 Комащук Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща 6
ГЛ 21-22/85 Копко Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 3
ГЛ 21-22/86 Корнят Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 8
ГЛ 21-22/87 Костюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов 8
ГЛ 21-22/88 Коцюруба Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 7
ГЛ 21-22/89 Кошин Любов Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. 2
ГЛ 21-22/90 Крайчак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 2
ГЛ 21-22/91 Крушельницька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 4
ГЛ 21-22/92 Кубішин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 6
ГЛ 21-22/93 Кунцьо Надія ТТЛ 10
ГЛ 21-22/94 Курус Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка 2
ГЛ 21-22/95 Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети 20
ГЛ 21-22/96 Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 4
ГЛ 21-22/97 Ланг Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 2
ГЛ 21-22/98 Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 2
ГЛ 21-22/99 Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща 3
ГЛ 21-22/100 Лисевич Любов ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 6
ГЛ 21-22/101 Лозинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 3
ГЛ 21-22/102 Лопушинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 2
ГЛ 21-22/103 Лотоцька Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука 2
ГЛ 21-22/104 Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов 10
ГЛ 21-22/105 Луценко Алла ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 7
ГЛ 21-22/106 Лучко Олександра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни  Блажкевич 4
ГЛ 21-22/107 Макогін Катерина ТНВК№6 ім. Н. Яремчука 3
ГЛ 21-22/108 Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 10
ГЛ 21-22/109 Малюга Людмила ТСЗОШ 2
ГЛ 21-22/110 Мандзій Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща 6
ГЛ 21-22/111 Мартинюк Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного 2
ГЛ 21-22/112 Марункевич Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 8
ГЛ 21-22/113 Марусин Галина ТНВК ШПЛ№2  
ГЛ 21-22/114 Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 16
ГЛ 21-22/115 Мацієвська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 2
ГЛ 21-22/116 Мельник Марія Гімназія «Гармонія» 18
ГЛ 21-22/117 Мельничук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. №28 8
ГЛ 21-22/118 Мельничук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра 6
ГЛ 21-22/119 Мисливець Діана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 5
ГЛ 21-22/120 Михайлишин Ніна ТНВК№6 ім. Н. Яремчука 10
ГЛ 21-22/121 Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов 4
ГЛ 21-22/122 Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 12
ГЛ 21-22/123 Муляр Тамара ТНВК ШПЛ № 2 6
ГЛ 21-22/124 Назарко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра 4
ГЛ 21-22/125 Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка 12
ГЛ 21-22/126 Нова Марія ТУГ ім. І. Франка 8
ГЛ 21-22/127 Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного 8
ГЛ 21-22/128 Огороднік Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 20
ГЛ 21-22/129 Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 4
ГЛ 21-22/130 Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети 4
ГЛ 21-22/131 Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 6
ГЛ 21-22/132 Палкова Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 6
ГЛ 21-22/133 Пальчик Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 2
ГЛ 21-22/134 Паньків Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 9
ГЛ 21-22/135 Парацій Лілія ТНВК ШК   Патріарха Йосифа Сліпого 20
ГЛ 21-22/136 Пархін Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 6
ГЛ 21-22/137 Пасічник Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 4
ГЛ 21-22/138 Пахольчишин Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 4
ГЛ 21-22/139 Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 18
ГЛ 21-22/140 Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 8
ГЛ 21-22/141 Петриця Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни  Блажкевич 2
ГЛ 21-22/142 Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 12
ГЛ 21-22/143 Пилипишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 10
ГЛ 21-22/144 Пиріг Ольга ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого 9
ГЛ 21-22/145 Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети 4
ГЛ 21-22/146 Підручняк Ольга ТКГ 33
ГЛ 21-22/147 Поврозник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 10
ГЛ 21-22/148 Похила Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 8
ГЛ 21-22/149 Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов 16
ГЛ 21-22/150 Простакова Наталія ТПЛ спортивного профілю 8
ГЛ 21-22/151 Процик Богданна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. 16
ГЛ 21-22/152 Рачинська Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука 4
ГЛ 21-22/153 Рій Віра ТНВК ШПЛ № 2 11
ГЛ 21-22/154 Рудницька Оксана ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети 2
ГЛ 21-22/155 Рудяк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 7
ГЛ 21-22/156 Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка 12
ГЛ 21-22/157 Савінцева Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 10
ГЛ 21-22/158 Сагайдак Вероніка ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 10
ГЛ 21-22/159 Сапужак Любомира ТНВК ШПЛ № 2 2
ГЛ 21-22/160 Семенець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 12
ГЛ 21-22/161 Сеник Любов ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 8
ГЛ 21-22/162 Сеньків Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 5
ГЛ 21-22/163 Синьовська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 4
ГЛ 21-22/164 Ситар Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 2
ГЛ 21-22/165 Ситар Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 4
ГЛ 21-22/166 Січкарик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича 12
ГЛ 21-22/167 Скурська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 10
ГЛ 21-22/168 Скушка Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 10
ГЛ 21-22/169 Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка 6
ГЛ 21-22/170 Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 10
ГЛ 21-22/171 Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 20
ГЛ 21-22/172 Співак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 11
ГЛ 21-22/173 Стецик Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 2
ГЛ 21-22/174 Судома Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 2
ГЛ 21-22/175 Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 4
ГЛ 21-22/176 Тендицька Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 8
ГЛ 21-22/177 Тимофієнко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 12
ГЛ 21-22/178 Тимчук Володимир ТКГ 2
ГЛ 21-22/179 Федорович Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 10
ГЛ 21-22/180 Федунець Надія ТНВК ШК   Патріарха Йосифа Сліпого 2
ГЛ 21-22/181 Флешар Олександра ТНВК№6 ім. Н. Яремчука 6
ГЛ 21-22/182 Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 14
ГЛ 21-22/183 Форманюк Зоряна ТКГ 2
ГЛ 21-22/184 Франківська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 4
ГЛ 21-22/185 Фурман Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича 10
ГЛ 21-22/186 Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 8
ГЛ 21-22/187 Цимбалюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 2
ГЛ 21-22/188 Цідило Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки 8
ГЛ 21-22/189 Чирська Наталія ТУГ ім. І. Франка 14
ГЛ 21-22/190 Чіпак Юлія ТНВК ШПЛ № 2 13
ГЛ 21-22/191 Човніцька Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни  Блажкевич 8
ГЛ 21-22/192 Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича 2
ГЛ 21-22/193 Шуст Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 15
ГЛ 21-22/194 Щербата Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. 10 2
ГЛ 21-22/195 Южин Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни  Блажкевич 7
ГЛ 21-22/196 Юрин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 4
ГЛ 21-22/197 Якубишина Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 16
ГЛ 21-22/198 Ярмолик Оксана ТЛ № 30 8
ГЛ 21-22/199 Ярославська Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни  Блажкевич 2
ГЛ 21-22/200 Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 10
ГЛ 21-22/201 Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети 12
Прочитано 388 разів