Середа, 22 грудня 2021 11:15

Сертифікати учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей 25.11.2021 р.

 

Додаток 8 до наказу управління освіти і науки ТМР від 29.11.2021 № 401

Список учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей 25.11.2021 р. локація «Формувально-коригуюча», Гапон Л.О. (2 год)

Сертифікати прикріплено за списком. 

№ з/п

Прізвище та ім’я учасника/учасниці

Назва закладу освіти
8/1 Балабан Галина ТУГ ім. І. Франка
8/2 Войтишин Наталія ТУГ ім. І. Франка
8/3 Горішна Галина ТУГ ім. І. Франка
8/4 Грабовська Олександра ТУГ ім. І. Франка
8/5 Зарихта Ольга ТУГ ім. І. Франка
8/6 Зуляк Галина ТУГ ім. І. Франка
8/7 Колодій Алла ТУГ ім. І. Франка
8/8 Нова Марія ТУГ ім. І. Франка
8/9 Чирська Наталія ТУГ ім. І. Франка
8/10 Марусин Галина ТНВК ШПЛ № 2
8/11 Муляр Тамара ТНВК ШПЛ № 2
8/12 Чіпак Юлія ТНВК ШПЛ № 2
8/13 Буда Олександра ТНВК ШПЛ № 2
8/14 Сапужак Любомира ТНВК ШПЛ № 2
8/15 Лобас Надія ТНВК ШПЛ № 2
8/16 Рій Віра ТНВК ШПЛ № 2
8/17 Гандзій Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/18 Коцюруба Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/19 Канак Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/20 Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/21 Сагайдак Вероніка ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/22 Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/23 Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/24 Семенець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4
8/25 Сватенко Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4
8/26 Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/27 Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/28 Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/29 Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/30 Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/31 Бондарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/32 Огороднік Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
8/33 Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
8/34 Скурська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
8/35 Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
8/36 Зазябла Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
8/37 Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
8/38 Басіста Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
8/39 Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
8/40 Пилявська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
8/41 Кадило Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
8/42 Щербата Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
8/43 Ситар Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/44 Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/45 Тимофієнко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/46 Матуш Рома ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/47 Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/48 Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/49 Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/50 Григор'єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/51 Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
8/52 Фурман Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича
8/53 Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича
8/54 Дідук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича
8/55 Січкарик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича
8/56 Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
8/57 Юрин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
8/58 Мричко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
8/59 Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
8/60 Максим'як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
8/61 Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
8/62 Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
8/63 Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/64 Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/65 Савінцева Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/66 Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/67 Тендицька Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/68 Качанова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/69 Синьовська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/70 Заєць Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/71 Мариновська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
8/72 Патряк Лариса ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
8/73 Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
8/74 Комащук Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
8/75 Мандзій Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
8/76 Ониськів Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
8/77 Буртняк Павліна ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
8/78 Гурська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
8/79 Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
8/80 Жизномірська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
8/81 Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
8/82 Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
8/83 Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
8/84 Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
8/85 Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
8/86 Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
8/87 Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
8/88 Мельничук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра
8/89 Васильєва Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра
8/90 Колодійчук Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра
8/91 Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ   ім. Ігоря Герети
8/92 Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ   ім. Ігоря Герети
8/93 Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ   ім. Ігоря Герети
8/94 Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ   ім. Ігоря Герети
8/95 Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ   ім. Ігоря Герети
8/96 Рудницька Оксана  ТЛ № 21 – СМШ   ім. Ігоря Герети
8/97 Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ   ім. Ігоря Герети
8/98 Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ   ім. Ігоря Герети
8/99 Марункевич Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
8/100 Сеник Любов ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
8/101 Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
8/102 Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
8/103 Співак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
8/104 Шуст Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
8/105 Поврозник Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
8/106 Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
8/107 Дужа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25
8/108 Галенда Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25
8/109 Кавецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
8/110 Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
8/111 Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
8/112 Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
8/113 Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
8/114 Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
8/115 БережинськаАнтоніна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
8/116 Гуцалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
8/117 Антонів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
8/118 Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
8/119 Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
8/120 Когут Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
8/121 Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
8/122 Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
8/123 Курус Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
8/124 Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
8/125 Корнят Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
8/126 Пасічник Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
8/127 Мельничук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
8/128 Ситар Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/129 Злепко Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/130 Похила Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
8/131 Ваврик Ольга ТГ № 30
8/132 Підручняк Ольга ТКГ
8/133 Колісник Ірина ТТЛ
8/134 Кунцьо Надія ТТЛ
8/135 Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
8/136 Джуль Ганна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
8/137 Процик Богданна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
8/138 Чортик Ольга Курівецька гімназіяім. М. Бенцаля
8/139 Заїка Лідія Курівецька гімназіяім. М. Бенцаля
8/140 Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща
Прочитано 763 разів